2. narozeniny

Máme za sebou další rok, ani jsme se nenadáli. Zítra to budou dva roky, co jsme na náš web dali první tři články. Tento týden jsme dosáhli třetí stovky příspěvků. Tento má pořadové číslo 302.

Redakční rada je stále ve stejném složení. Což je skvělá zpráva v tom, že se na první dobrou našli lidé, kteří jsou spolu kompatibilní a souzní. Mají stále energii a chuť se podílet na rozvoji tohoto webu, tvořit.Což je zároveň špatná zpráva, protože se nám nedaří získat další členy, dopisovatele. Jít s kůží na trh se mnoha lidem nechce.

Máme nový design, který mě se fakt líbí. I ohlasy na něj byly pozitivní. 

Tento rok jsme tvořili ve velmi zvláštních podmínkách. Omezily se nám zážitky, na jaké jsme v životě zvyklí. Prakticky na nulu se nám smrskly možnosti psát o cestování a gastronomii. Tento fakt je bolestný nejenom pro nás, ale i pro celou ekonomiku. Neměli jsme možnost psát o různých kulturních akcích a festivalech. 

Setkávání jsme museli omezit na minimum. To zdánlivě nemá vliv na psaní článků. Možná by se mohlo zdát, že naopak. Člověk měl více času na sebe a na psaní tím, že je velkou část času zavřený doma. Opak je pravdou. Jsme tvorové sociální a setkávání s ostatními je pro nás jako živá voda. Lidé se vzájemně inspirují, dodávají si energii. Asi se shodneme, že videohovory jsou praktická věc, ale osobní kontakt je osobní kontakt. Co je ale dobré, že jsme si na videohovory zvykli jako na možnost. Na volbu, která šetří čas.

To se naštěstí již změnilo a zase se nadechujeme k normálnímu životu. Už jsme začali zase chodit na pivo, jezdit alespoň po vlastech českých. Někteří z nás vyrazili už i za hranice. 

Situace ve státě nás donutila se občas vyjadřovat i k politickým tématům. Snažíme se jim vyhýbat, ale někdy to prostě nejde. Naše vyjádření kromě článků najdete i na Twitteru, kde komentujeme aktuální události. 

Co dál?

Stále nás to baví, takže pokračujeme. 

Jdeme se současnými trendy a tak jsme nedávno začali některé naše články namlouvat a jednotlivé epizody zveřejňujeme na nejrozšířenějších podcastových službách. Zveřejněné epizody najdete po zadání klíčového slova fine50 v příslušné službě (např. Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Anchor), Pocket Casts). Rozjezd je pomalý, ale bude to! Není to úplně jednoduché a stojí to další čas. Jak autora článku, tak Marka, který namluvený text musí upravit do použitelné formy. Mějte s námi trpělivost.

Starší muž a mladá žena - Fine50 - Rodina

Tenhle typ muže má dobré postavení, peníze, sexy šediny a manželku zralou na výměnu. A tak si prostě svůj image vylepší půvabnou…
  1. Starší muž a mladá žena
  2. Koronavirový sex po telefonu

V\u010dera jsme m\u011bli s\u00a0kolegyn\u00ed Janou dohodnut\u00fd videohovor, abychom probrali n\u011bjak\u00e9 pracovn\u00ed v\u011bci. Chv\u00edli p\u0159ed dohodnut\u00fdm term\u00ednem mi\u2026<\/p>","title":"Koronavirov\u00fd sex po telefonu","image":"https:\/\/d3t3ozftmdmh3i.cloudfront.net\/production\/podcast_uploaded_episode\/14273616\/14273616-1617719588490-c53c0c158bd74.jpg","guid":"1abfc396-1fce-4faf-a5fd-176469df2f18","publish_date":"2021-04-06T14:32:59+00:00","duration":"02:42"}],"playerId":"jetpack-podcast-player-block-12597-3"}

Blíží se volby a tak se bude objevovat více článků na téma politika. Situace není dobrá a my jsme homo politicus a není nám jedno, jak volby dopadnou. Již průzkumy veřejného mínění v nás vyvolávají různí pocity, ale optimismus mezi nimi není.

Děkuji

Ire - nejvzornější pisatelce, která dokáže pokaždé zaujmout a žádný článek neodflákne. Je na ní vždy spolehnutí.

Denise - že nás dala a drží dohromady a že pracuje na rozšíření portfolia přispěvovatelů.

Markovi - za nadále skvělou práci při technickém a estetickém řízení webu, za nový design

Evě - za fotky, které dodávala a dodává k mým cestovacím článků

Všem - za přátelský přístup, vzájemnou toleranci, dodržování termínů a spolehlivost. A že s Vámi sranda!

Díky

Pavel

Jak hodnotíte tento příspěvek?

Klikněte na hvězdičky a ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hodnotilo: 1

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Okomentujte příspěvekMarek Pavlík

Před 2 roky

Díky patří také tobě, Pavle. Bez tvého nevyčerpatelného zdroje témat by to nebylo možné! 🙂

Marek

Ire Faloutová

Před 2 roky

Ač jsme sama součástí tohoto projektu, pochválím ho. Tak či tak, sešla se kolem něj hrstka lidí, co život baví a činí ho barevným, barevnějším, než to dává většina.
Já bych chtěla poděkovat Denýzcem,že mě s tandemem Pavel & Marek propojila. Děkuji Markovi, že dává všemu formu, co přitahuje, a je chopný pořád vymýšlet nové věci, inovace. A hlavně děkuji Pavlovi, že je mi "mužskou" inspirací a věčným "drábem", co umí to moje zlenivělé JÁ vždy jemně a diplomaticky rozpohybovat k tvoření.
Tak já jdu psát, abych nedostala "sprďáka" 🙂

Nejnovější komentáře k příspěvkům

UVÍZLI JSME V SÍTÍCH :-)

Malé připomenutí, #leto je nádherné! 👍🏼☀️
Malé připomenutí, #leto je nádherné! 👍🏼☀️
7 měsíců ago
View on Instagram |
1/4
Zdá se, že konečně dorazilo jaro❗️ 😎
Zdá se, že konečně dorazilo jaro❗️ 😎
9 měsíců ago
View on Instagram |
2/4
Žádné nové lajky ani followeři? Jak chcete! 😀 Řekli jste si o to sami! Dáme těžší kalibr. Co třeba #mops pro začátek?
Žádné nové lajky ani followeři? Jak chcete! 😀 Řekli jste si o to sami! Dáme těžší kalibr. Co třeba #mops pro začátek?
11 měsíců ago
View on Instagram |
3/4
Nekupujte dětem motorová vozidla! Učte je chodit, studovat nebo nejlépe pracovat. Neznají ještě hodnotu zdrojů a lidského úsilí. Pomůžete tím jim, sobě, ale i vašemu okolí. #kruhyvobili #deti #vychova #hodnota #pole
Nekupujte dětem motorová vozidla! Učte je chodit, studovat nebo nejlépe pracovat. Neznají ještě hodnotu zdrojů a lidského úsilí. Pomůžete tím jim, sobě, ale i vašemu okolí. #kruhyvobili #deti #vychova #hodnota #pole
11 měsíců ago
View on Instagram |
4/4

To, co se dnes zdá být jako tragédie nebo ztráta, se zítra jeví úplně jinak. Většinou zjistíme, že je to nový začátek nebo minimálně příležitost. Jde o to, dát sám(a) sobě šanci.
— Pavel Pulkráb

Copyright 2021 Fine50 © All Rights Reserved