Epidemie neočkovaných?

Současná vláda je jako naši silničáři. Překvapilo jí, že přišel podzim. To opravdu nikdo nečekal.

A s podzimem přišlo období respiračních onemocnění. A s obdobím respiračních onemocnění přišla další vlna Covidu. Že přijde věděli všichni. Teda kromě vlády. O té ale psát nechci. Té se chci už jenom zbavit.

Dnes jsem na sítích zachytil slogan, který jsem zvolil jako název dnešní úvahy.Může se to tak zdát. Ti, kteří leží v nemocnicích s Covidem jsou z 85% neočkovaní. Ti co leží na JIPech jsou ze 100% neočkovaní. Takže nás očkovaných se to vlastně netýká. My se samozřejmě můžeme také nakazit a také skončit v nemocnici, ale vážného nebo nedej Bože fatálního průběhu bychom měli být téměř najisto uchráněni.

A to je ten důvod, proč jsem se nechal očkovat.

Při pohledu zblízka ale bohužel současná vlna není epidemií jenom neočkovaných, ale nás všech. Ano neočkovaní budou v nemocnicích a umírat, my očkovaní v naprosto drtivé většině nikoli. 

Následky ale zaplatíme my všichni. Pokusím se dát pár příkladů:

  • Zdravotní pojišťovny zaplatí miliardy za léčení neočkovaných. O tyto platby se sníží fondy zdravotních pojišťoven pro špičkovou léčbu pro nás pro všechny
  • Neočkovaní v nemocnicích budou nejenom zbytečně čerpat zdravotní péči, ale ani nebudou po čas nemoci platit daně, které stát nutně potřebuje
  • Omezí se standardní zdravotní péče a především prevence, jako se stalo při minulém zahlcení nemocnic. A zbytečně zemřou další lidé.
  • Pokud bude epidemie pokračovat současným tempem, nevyhneme se nějakému stupni lockdownu. Další podnikatelé zkrachují, skončí na úřadech práce a nebudou platit daně a zaměstnávat další lidi
  • Zemřou neočkovaní rodiče. O jejich děti se bude muset nějakou formou postarat finančně stát. To jest my všichni. O psychických újmách dětí tady ani nehovořím

S ohledem na to, že je již vyočkováno cca 3,9 dávek vakcín na planetě a u cca 100 milionů lidí je proveden podrobný výzkum reakcí, množství protilátek, vývoj protilátek.  U cca 5 lidí není jisté zda nedošlo k úmrtí v souvislosti s vakcínou Je tedy s podivem, že existuje ještě někdo, kdo může zcela vážně odmítat očkování. 

Očkování jako takové je pravděpodobně spolu s objevem antibiotik největším vynálezem lidstva v oblasti medicíny. Jediné, co je možno vakcínám a očkování vyčítat je to, že způsobily přemnožení lidí na planetě. Na nakažlivé nemoci se v dnešní době z hlediska statistiky neumírá. Až teď. Poprvé po cca 40 letech přišla nemoc (Covid), na kterou se opravdu reálně umírá. I statisticky.

Zásadní  axiom zní, že moje svoboda končí, tam kde začíná Tvoje a naopak. Tvoje svoboda končí tam, kde začíná moje. 

Já, člověk očkovaný neohrožuji svobodu Tvou, člověče neočkovaný, ale Ty začínáš ohrožovat svobodu mou. 

A podle toho je třeba začít s Tebou, člověče neočkovaný, jednat.

Jak hodnotíte tento příspěvek?

Klikněte na hvězdičky a ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hodnotilo: 3

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Okomentujte příspěvekNejlépe hodnocené příspěvky

Nejnovější komentáře k příspěvkům

UVÍZLI JSME V SÍTÍCH :-)

Zdá se, že jsou tam už na něj připravení. 👍🏼😀
Zdá se, že jsou tam už na něj připravení. 👍🏼😀
před 1 měsícem
View on Instagram |
1/4
Pecka! Děkujeme a gratulujeme! 👍🏼😀 Nakone jsme to #SPOLU dokázali! #TaktoANO
Pecka! Děkujeme a gratulujeme! 👍🏼😀 Nakone jsme to #SPOLU dokázali! #TaktoANO
před 2 měsíci
View on Instagram |
2/4
Pražské primátorky 2021 #prazskeprimatorky
Pražské primátorky 2021 #prazskeprimatorky
před 3 měsíci
View on Instagram |
3/4
Steak tartare with truffle mousse. Delicious! 👍🏼 #slovenia #visitslovenia #isola #muzemedoporucit
Steak tartare with truffle mousse. Delicious! 👍🏼 #slovenia #visitslovenia #isola #muzemedoporucit
před 5 měsíci
View on Instagram |
4/4


To, co se dnes zdá být jako tragédie nebo ztráta, se zítra jeví úplně jinak. Většinou zjistíme, že je to nový začátek nebo minimálně šance. Jde o to, dát sám(a) sobě šanci.
— Pavel Pulkráb

Copyright 2021 Fine50 © All Rights Reserved