Hamáček 007

V úterý jsme se dověděli na SeznamZprávách, že se Hamáček chystal do Moskvy vyhandlovat Vrbětice za milion ruských vakcín a summit Biden - Putin v Praze. 

Už když poprvé od Hamáčka padlo, že se chystá do Moskvy poté, co odvolal ministra Petříčka, říkal jsem, že to bude nějaká levá. No a když to zdůvodnil, že to byla kamufláž na Rusy, bylo to jasné. Říkal jsem si, že vyprávění bude pokračovat tou O Karkulce.Přiznávám se, že v tomto okamžiku netuším, jak nakonec tento článek vyzní, protože se mi to celé zdá být tak absurdní. Jako z blbého filmu. Hodně blbého.

Napadá mě spousta otázek a žádné odpovědi. Tak budu klást otázky a třeba na ně časem dostaneme odpovědi. 

Jaká je a byla úloha Miloše Zemana v této špinavé hře? Vymyslel celou tuto hru on a zadal úkol Hamáčkovi? O Vrběticích věděli oba již dlouho.

Hamáček se zalekl a protože nemá vlastní názor, zeptal se profesionálů s mozky v hlavách, co si o tom myslí? Ti mu mohli říct jenom jedno jediné.

Zeman zkusil, jestli to vyjde.  Pokud ne, tak za debila a zrádce bude Hamáček a dá tím Socanům poslední ránu do týlu před volbami? A Hamáček ho nepráskne, protože se bude stydět, že neprohlédl Zemanovu lest.

Zároveň touto kauzou, pokud by se provalila, dá Zeman munici Rusákům, aby mohli proti ČR pokračovat v dezinformačních kampaních.

Pokud by to vyšlo, tak by byli oba slavní? Hamáček by se se svým páníčkem z Hradu o slávu podělil. A Babišovi marketéři by to prodali jako jeho úspěch.

Prostě win, win, win.

Babiš o ničem nevěděl? HA. HA. HA. Tady bych si dovolil spekulovat s odpovědí.  Věděl o všem, ale s ohledem na svůj charakter mlčí a nechá Hamáčka, aby se utopil a on se zachránil. Z STB má trénink. Navíc mu marketéři určitě řekli, ať je raději zticha, aby neplácnul nějakou pitomost.

Máme opravdu věřit Jankovi Kroupovi? Je to bezesporu schopný investigativní novinář, ale má za sebou řádku přešlapů. Není toto náhodou ten největší?Co tomu říkají šéfové zpravodajských služeb? Tady bych si také dovolil spekulovat, že znám odpověď. Chce se jim zvracet.

Dneska ráno Seznam zveřejnil rozhovor Hamáčka s nějakým spolustraníkem. Prej chtěl zachránit národ a ČSSD tím, že přiveze milion Sputniků V a proočkuje nás. A navíc zařídí summit Biden - Putin. Pane Bože. Pokud je toto jenom z poloviny pravda, tak Hamáček nemůže být souzen za velezradu. Musí být osvobozen pro nepříčetnost nebo duševní nezpůsobilost.

14.4.2020 chce někdo dovážet Sputnik, když ví, že není schválený. Neexistuje k němu dokumentace a státy, které ho dovezly ho vrací.  Zjišťují, že jim Rusové dodali něco jiného než deklarovali. Stačí se podívat na Slovensko, jaký úspěch se Sputnikem slaví oni.

Další zajímavá představa je, jak Hamáček v Moskvě vydírá Putina. “Voloďo, Ty mi dáš milion Sputniků a přijedeš do Prahy a vezmeš s sebou Bidena. A já zato nikomu nepovím, že ten muničák jsi nechal vyhodit do povětří Ty.” To nevadí, že to ví všichni v NATO, je to na webu (Belincat) a u nás to vědí všichni novináři. My to s Andrejem a Milošem utajíme. 

Když se tak na naší vládu a prezidenta koukám, napadá mě jediné. Zasedací pořádek třídy ve hře Járy Cimrmana Vyšetřování ztráty třídní knihy.

Jak hodnotíte tento příspěvek?

Klikněte na hvězdičky a ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hodnotilo: 1

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Okomentujte příspěvekNejlépe hodnocené příspěvky

Nejnovější komentáře k příspěvkům

UVÍZLI JSME V SÍTÍCH :-)

Rajské letos vypadají slibně. 👍🏼👨‍🌾 #zahrada #rajcata #TaktoANO
Rajské letos vypadají slibně. 👍🏼👨‍🌾 #zahrada #rajcata #TaktoANO
před 3 týdny
View on Instagram |
1/4
#havajske #pokebowl Dobrou chuť! 👍🏼❤️ #muzemedoporucit
#havajske #pokebowl Dobrou chuť! 👍🏼❤️ #muzemedoporucit
před 4 měsíce
View on Instagram |
2/4
Ne každý záměr se úplně vydaří. ☹️☹️☹️
Ne každý záměr se úplně vydaří. ☹️☹️☹️
před 5 měsíců
View on Instagram |
3/4
Zdá se, že jsou tam už na něj připravení. 👍🏼😀
Zdá se, že jsou tam už na něj připravení. 👍🏼😀
před 9 měsíců
View on Instagram |
4/4

To, co se dnes zdá být jako tragédie nebo ztráta, se zítra jeví úplně jinak. Většinou zjistíme, že je to nový začátek nebo minimálně příležitost. Jde o to, dát sám(a) sobě šanci.
— Pavel Pulkráb

Copyright 2021 Fine50 © All Rights Reserved