Podzimní Šumava v obrazech

Dnes máme 17.listopadu a je těžko se ubránit nepsat komentáře k tomuto datu. Vlastně jsem ho napsal už v předstihu v článku  Samet 2.0.

Navíc včera u nás byla paní Zuzana Čaputová a tak je také těžké se nerozplývat nad ní.Nicméně to dokážu a na oslavu výročí ukážu krásu naší krajiny. 

Nedávno jsem psal o Cestování off season a tak dnes o jednom takovém krátce napíšu. Nechám spíše hovořit fotky, které jsou rozhodně zajímavější než můj text.

Na Šumavu jezdím pravidelně na podzim střídavě už asi 25 let. Babí léto mě zklame jen málokdy. Letos nezklamalo také. Povedlo se jako snad ještě nikdy. Navíc bylo doprovázeno inverzí a v údolí pod 400mnm byla mlha a mraky.

Letos se Šumava ukázala v takovém světle, že jsem si říkal, že kdyby nás nějaká událost nebo třeba epidemie uvěznila u nás v Čechách napořád, bylo by to krásné vězení. 

Fotky jsou z oblasti mezi Hojsovou Stráží, Železnou Rudou a Prášily. Foceno na konci října.

Inspirace na příští rok. Na jaro a na podzim.

Jak hodnotíte tento příspěvek?

Klikněte na hvězdičky a ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hodnotilo: 3Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Okomentujte příspěvekTo, co se dnes zdá být jako tragédie nebo ztráta, se zítra jeví úplně jinak. Většinou zjistíme, že je to nový začátek nebo minimálně příležitost. Jde o to, dát sám(a) sobě šanci.
— Pavel Pulkráb

Copyright 2021 Fine50 © All Rights Reserved