Summit NATO - další pohroma na obzoru

Po minulém příspěvku Hamáček 007 jsem dneska listoval zpravodajskými servery, abych se dověděl další fakta o vývoji případu našeho Jamese Bonda, který chtěl “svou geniální kamufláží oklamat” ruského medvěda. Zatím to i nadále připomíná situaci, kdy Vás manželka nachytá nahého v posteli s cizí ženou v nejlepším a Vy začnete koktat: “Miláčku, to je úplně jinak než si myslíš, já Ti to vysvětlím.”

Při prohlížení webu na mě vykoukla další mina, která se zdá, že je odjištěná. Zeman plánuje, že se zúčastní summitu NATO v půlce června v Bruselu. Proti tomu je Hamáčkova epizoda s návštěvou Ruska a nákupem Sputniku jenom drobnou epizodou neumětelství a ukázky hlouposti. 

Kdykoli Zeman na podobnou akci vyrazil, byla z toho mezinárodní ostuda. Současná situace je ale ještě trochu jiná, než dříve. Rusko se chová čím dál tím agresivněji a spojenci musí reagovat jednotně na jeho choutky. Ekonomická situace se v souvislosti v Covidem v Rusku zhoršuje a Putinův režim se snaží odvádět pozornost hledáním vnějšího nepřítele.Tím není nikdo jiný, než NATO. A my jsme členy NATO. A Rusko náš naštěstí jmenuje mezi svými nepřáteli (viz článek Pozitivní zprávy z Vrbětic). A my pošleme na summit NATO Zemana, který celý svůj mandát obhajuje ruské zájmy.

foto: Michaela Danelová

Je to opravdu strašný pocit toto vyslovit.  Ale raději bych, aby na summit do Bruselu jel Babiš. Naší zahraničně politickou orientaci na západ příliš nezpochybňuje. V Rusku nemá obchodní zájmy a z EU má dotace. Takže je opravdu vysoká pravděpodobnost, že neudělá fatální ostudu, jako Zeman vždy udělal a nebude vystupovat jako Putinův advokát s plnou mocí. A anglicky mluví velmi podobně jako Zeman. A drží tezi, že vyšetřovací verze Vrbětic je jednom jedna.

V Bruselu je považován za zloděje, ale ne za kolaboranta. Kam jsme to přátelé dospěli, že bychom raději, aby naší zemi reprezentoval primitivní, nevzdělaný křupan a zloděj, než kolaborant s nepřítelem.  

Miluju svou vlast. Je to ale čím dál tím složitější.

Jak hodnotíte tento příspěvek?

Klikněte na hvězdičky a ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Hodnotilo: 2

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Okomentujte příspěvekNejlépe hodnocené příspěvky

Nejnovější komentáře k příspěvkům

UVÍZLI JSME V SÍTÍCH :-)

Zdá se, že jsou tam už na něj připravení. 👍🏼😀
Zdá se, že jsou tam už na něj připravení. 👍🏼😀
před 1 měsícem
View on Instagram |
1/4
Pecka! Děkujeme a gratulujeme! 👍🏼😀 Nakone jsme to #SPOLU dokázali! #TaktoANO
Pecka! Děkujeme a gratulujeme! 👍🏼😀 Nakone jsme to #SPOLU dokázali! #TaktoANO
před 2 měsíci
View on Instagram |
2/4
Pražské primátorky 2021 #prazskeprimatorky
Pražské primátorky 2021 #prazskeprimatorky
před 3 měsíci
View on Instagram |
3/4
Steak tartare with truffle mousse. Delicious! 👍🏼 #slovenia #visitslovenia #isola #muzemedoporucit
Steak tartare with truffle mousse. Delicious! 👍🏼 #slovenia #visitslovenia #isola #muzemedoporucit
před 5 měsíci
View on Instagram |
4/4


To, co se dnes zdá být jako tragédie nebo ztráta, se zítra jeví úplně jinak. Většinou zjistíme, že je to nový začátek nebo minimálně šance. Jde o to, dát sám(a) sobě šanci.
— Pavel Pulkráb

Copyright 2021 Fine50 © All Rights Reserved