Co jsme si to zvolili? II.

Neuvěřím, dokud to neuvidím. Osobně. To jsem si řekl, když jsem na webu viděl novou, hipsterskou úpravu na Smetanově nábřeží v Praze. Něco tak blbého nemůže být přeci pravda? Radní se opravdu vyznamenali.  Včera jsem na místě u Národního divadla přestupoval z tramvaje na tramvaj. Místo je to krásné, panoramatický pohled na Vltavu, milovaná Praha jako na dlani. Bohužel je extrémně frekventované a pobyt tam není příjemný ani jenom při přestupu mezi tramvajemi.  Nedokážu si představit, že by si tam někdo dobrovolně sednul,  vychutnával si kávu a kochal se tím, že mu 125 cm od ramene jezdí mnohatunová lomozící tramvaj. Přes projíždějící auta není prakticky vidět. Přes hluk je sotva slyšet.

Je to jeden z případů, kdy nechápu postup. Jak to mohlo někoho napadnout? Jak to mohl někdo říct nahlas a nepropadnout se hanbou?  Jak to někdo mohl předložit ostatním? Jak to mohl někdo vůbec připustit, natož schválit? Jak to, že na to někdo dal peníze?…………Jak to, že …..?

Jak jsme si tohle mohli zvolit.

Na tomto místě je krásný výhled na Hrad. To, co jsme si zvolili tam, ani nekomentuji. Jenom ujištuji, že já to nebyl.

  • Dlaší články autora
Pavel Pulkráb

Pavel je jedním z otců zakladatelů tohoto webu. Rozhodl se, že zúročí své zkušenosti a pokusí se pomoci lidem v situacích, které je zaskočily nepřipravené. Rád říká, že je asi nejstarším člověkem v Čechách, který založil start-up. Již několik let se úspěšně věnuje vlastnímu podnikání v oblasti správy majetku a kryptoměn. Mentoruje projekty a managery. Zjistil, že život v 50+ ho překvapivě baví víc než dřív.

follow me

Jak hodnotíte tento příspěvek?

Klikněte na hvězdičky a ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Hodnotilo: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *