Neztrácet esprit, pas a naději 2

Z nadpisu je jasné, že navazuji na článek Ire z minulého týdne.

Milé dámy,S většinou toho, co Ire napsala se dá beze zbytku souhlasit. Především o tom, že je třeba o sebe stále pečovat, nevzdávat se a neudělat ze sebe tetu v pytli, která už se ani neupravuje, protože už to nemá cenu. 

S čím ale zásadně nesouhlasím je to, že příroda zařídila, že život po ztrátě plodnosti přestává být zajímavý a žena začne býti nepřitažlivou. Pokud se rozhodne býti i nadále přitažlivou, přitažlivou zůstane. 

Řeknu Vám jedno tajemství. My od Vás, když se svléknete neočekáváme postavu 20 leté maturantky. Bylo by to i divné. A pokud se o to pokusíte, nedopadne to dobře. My od Vás očekáváme pohodu, glanc, vtip, erotiku. A jestli máte o pár centimetrů v pase víc je nám dost jedno. (Pokud samozřejmě těch centimetrů navíc není třeba 100).

Nebudu vyvracet, že poměr boky / pas / prsa  (bych dodal) nás muže zajímá a všímáme si ho. I my si ale musíme přiznat, že pánský poměr boky / pas / ramena je předmětem Vašeho zájmu. A po 50 se tento poměr také pomalu, jistě a nemilosrdně mění ve prospěch pasu a boků a v neprospěch ramen. Takže příroda je v tomto spravedlivá. A po 50 se nám mužům hubne také hůře než ve 30.

Musím ale přiznat jednu nespravedlnost vůči ženám. Svět (a Vy také) je ke změnám poměrů rozměrů mužů tolerantnější než k Vám. Naše bříško je bráno jako výraz blahobytu a je dokonce přijímáno s větší tolerancí, než pekáč buchet, který je znakem spíše přehnané péče a sebestřednosti.

Takže dámy, nezahazujte lodičky, šminky a jiná zkrášlovala. Nestříhejte si vlasy na kluka. Neházejte flintu do žita. Nechte si poradit. A lákejte nás.

Shodou okolností na mě dneska na webu vykoukl článek o tom, že sex je nejlepší po 60. To naštěstí ještě pár let neposoudím, ale je dobrý, že se mám na co těšit.  

Jdu makat na tom, abych o tom mohl napsat oslavný článek. A Vy všichni ostatní, dámy a pánové, jděte makat na tom, abyste s tím oslavným článkem, co budu za pár let psát, o sexu po 60, mohli souhlasit.  A navíc psát jadrné a inspirativní komentáře. 

Některý další článek bude o tom, že i my muži o sebe máme povinnost pečovat. Nejenom ženy. 

Jak hodnotíte tento příspěvek?Klikněte na hvězdičky a ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hodnotilo: 5

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Okomentujte příspěvekTo, co se dnes zdá být jako tragédie nebo ztráta, se zítra jeví úplně jinak. Většinou zjistíme, že je to nový začátek nebo minimálně příležitost. Jde o to, dát sám(a) sobě šanci.
— Pavel Pulkráb

Copyright 2021 Fine50 © All Rights Reserved