O Janě a Aleně

Říkal jsem si, že bych měl zůstat gentlemanem a poslední mediální výstupy Babišových skvělých ministryň nekomentovat, ale podle několika rozsudků našich soudů musí veřejný činitel snášet větší míru mediálního tlaku než normální občan. Tak si taky trochu zatlačím.

Napadá mě, co musí mít tyto ženy v hlavě. 

Jana Maláčová řekne, že současná situace je horší než druhá světová válka. Naštěstí jsem válku nezažil a tak nemohu posuzovat z vlastních zkušeností. Mohu posoudit pouze z vyprávění mých prarodičů a z učebnic. Z toho obojího my vyplyne, že současná situace je v porovnání s válkou něco jako zadřená tříska, nebo průjem. Nevíte prosím, co tím chtěla ta dáma říct?Alena Schillerová se zase vydala do Tesca na kontrolu vymóděná jak drsná motorkářka v džínách a koženém křiváku (bunda nepříliš vhodná pro ministry, kteří v tom okamžiku vystupují jako veřejný činitel). Pokud by takto přišla v neděli do hospody s přáteli by to bylo jenom trochu legrační a o tom, že paní Alena pozapomněla na svoje rodné číslo. 

Známý vtipálek Luděk Staněk na Twitteru komentoval outfit paní ministryně jako oblečení “horny biker MILF”. Alenka mu odpověděla, že se jako “horny biker MILF” necítí, ale že mu děkuje za kompliment. Paní ministryně považuje za kompliment, když její outfit někdo nazve tak, jak ho nazval Luděk Staněk? 

Zdroj: Twitter @alenaschillerov

Rozumím tomu, protože když paní Alenka hovoří, většinou to nazývám ekonomickou či finanční pornografií. Napadá Vás, paní ministryně, nějaká souvislost? Pokud nikoli, doporučuji se kouknout do aplikace Překladač od Google.

Ryba smrdí od hlavy. 

Jak hodnotíte tento příspěvek?

Klikněte na hvězdičky a ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hodnotilo: 2

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Okomentujte příspěvekNejlépe hodnocené příspěvky

Nejnovější komentáře

UVÍZLI JSME V SÍTÍCH :-)To, co se dnes zdá být jako tragédie nebo ztráta, se zítra jeví úplně jinak. Většinou zjistíme, že je to nový začátek nebo minimálně šance. Jde o to, dát sám(a) sobě šanci.
— Pavel Pulkráb

Copyright 2021 Fine50 © All Rights Reserved