Od pátku do pátku

Plujeme stále na obláčku znovuobnovení demokracie, jehož příslib nám daly výsledky posledních voleb. Ale kolik špíny a lží se bude muset uklidit! A kolik lidské víry se bude muset vrátit do jejich srdcí! 

Ale nejen politikou je člověk živ!

Někdy se evidentně „vrtí psem“ (pojem zapůjčen z filmu Vrtěti psem) více, někdy méně; jak se ukázalo, to více představují patrně Zemanovy meruňkové buchty, které byly asi tak reálné, jako ta pověstná „jitrnice, co svět neviděl“ z pohádky Obušku z pytle ven.V sobotu odstartovala XI. řada oblíbeného pořadu StarDance, která hned v úvodním dílu prověřila pohotovost moderátora Marka Ebena, který musel sprovodit z pódia poněkud homofobní přemítání Zdeňka Godly nad „košilí pro homosexuály“.

Bývalý premiér a předseda ČSSD Jiří Paroubek zmínil v rozhovoru pro nejmenované rádio, že by slyšel na namlouvací tanečky vedení ČSSD, aby zrevitalizoval stranu, a že zvažuje kandidaturu na prezidenta republiky.

České ženy podle posledních studií vypijí šest litrů čistého lihu ročně, přibývá závislých, z nich až pětina pochází ze zdravotnictví.

Vypadá to, jako by současnou vládu pohltilo předvolební natřásání se na tolik, že zapomněla pracovat co se covidu týká; jak jinak si vysvětlit, že epidemická situace se šroubuje a vláda nenapadne nic nového, než znovuzavedení některých protiepidemických opatření. 

Podle oficiálních čísel je až 85% hospitalizovaných s Covidem-19  neočkovaných lidí. 

Bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa přestalo už bavit handrkování se s Facebookem a Twittrem ohlásil vznik vlastní sociální sítě TRUTH social. Dát si do názvu vlastní sítě PRAVDA, to udělá jenom Donald. To chce ego. Donald asi nezná historii. Jeden plátek už se tak jmenoval.

Dvacátého října by oslavila devadesáté narozeniny královna českého šansonu Carmen, neboli Hana Hegerová, rozená Carmen Mária Štefánia (Beatrix) Farkašová.

Dnes jsme se opět posunuli v tom, jak je schopná hradní lůza zneužívat Miloše Zemana ke svým cílům. Ukázali nemohoucího prezidenta – vrchního velitele ozbrojených sil, jak podepisuje nějaký papír.

Zdravotní stav Miloše Zemana je pravděpodobně opravdu vážný a s jeho návratem se nepočítá. Usuzujeme z toho, jak hrdinně AB kope do hradní lůzy, se kterou byl ještě přede dvěma týdny jedna ruka. 

Včera provětral ovzduší u nás velice silný vítr, který dosahoval rychlosti až 120km/h. Porážel stromy, převracel auta. Naštěstí nedošlo k žádnému úmrtí. Byly hlášeny pouze materiální škody a přerušené dodávky elektrického proudu.

Jsme postaveni před rébus: lže Mynář nebo Babiš? Jediná odpověď, která mě napadá, že oba.

Známí komentátoři Pečínka a Michopulos z Reflexu zatím nevidí jasného protikandidáta na prezidenta, který se postaví Babišovi. 

Reprodukční číslo R je dnes 1,79.

Jak hodnotíte tento příspěvek?

Klikněte na hvězdičky a ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hodnotilo: 3

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Okomentujte příspěvekNejlépe hodnocené příspěvky

Nejnovější komentáře k příspěvkům

UVÍZLI JSME V SÍTÍCH :-)

Zdá se, že jsou tam už na něj připravení. 👍🏼😀
Zdá se, že jsou tam už na něj připravení. 👍🏼😀
před 1 měsícem
View on Instagram |
1/4
Pecka! Děkujeme a gratulujeme! 👍🏼😀 Nakone jsme to #SPOLU dokázali! #TaktoANO
Pecka! Děkujeme a gratulujeme! 👍🏼😀 Nakone jsme to #SPOLU dokázali! #TaktoANO
před 2 měsíci
View on Instagram |
2/4
Pražské primátorky 2021 #prazskeprimatorky
Pražské primátorky 2021 #prazskeprimatorky
před 3 měsíci
View on Instagram |
3/4
Steak tartare with truffle mousse. Delicious! 👍🏼 #slovenia #visitslovenia #isola #muzemedoporucit
Steak tartare with truffle mousse. Delicious! 👍🏼 #slovenia #visitslovenia #isola #muzemedoporucit
před 5 měsíci
View on Instagram |
4/4


To, co se dnes zdá být jako tragédie nebo ztráta, se zítra jeví úplně jinak. Většinou zjistíme, že je to nový začátek nebo minimálně šance. Jde o to, dát sám(a) sobě šanci.
— Pavel Pulkráb

Copyright 2021 Fine50 © All Rights Reserved