Zdravý Home-office

Jak už jsme Vás informovali, začali jsme spolupracovat s kolegy z Evoluční terapie. Jde nám o to, abychom pro Vás, naše čtenáře a fanoušky, společně s nimi, zajistili co nejvíce informací týkající se nové situace v pracovním životě mnoha z nás. Především o zdravotní rizika spojená se sedavým zaměstnáním.  O možnostech zavedení home office se v mnoha firmách diskutuje více či méně a delší či kratší dobu. 

Situace spojená a koronavirovou "pandemií" přinutila elektronizovat a převést do home office ministerstva během 3 dnů. Deset let před tím to nešlo. A teď už to zase nejde. Naše videa, vytvořená společně s kolegy z Evoluční terapie, jsme sice tvořili na základě nové situace, ale týkají se a jsou úplně stejně použitelné pro všechny, i pro ty, kterých se Home office už zase netýká.

Následující 3 krátká videa řeší okruhy týkající se prevence bolestí a ostatních zdravotních problémů spojených s nesprávným sezením a nastavením pracovního místa.

První video Vás provede tím, jakou správnou pozici pro efektivní práci zvolit, jak si správně nastavit pracovní plochu, počítač, monitor a jakou zvolit židli. Vše  jmenované je důležité pro zpomalení "únavy materiálu", t.j. Vašeho těla.

Druhé video je celé věnované židli, jejímu typu, kvalitě a nastavení. Kvalitní židle a její správné nastavení je zásadní pro vaše klouby a především páteř. Židle dokáže člověka ochránit od mnoha bolestí, včetně migrény.

Třetí a poslední video je věnováno jednoduchým protahovacím cvikům, které předchází předčasné únavě a tím prodlouží čas Vaší bezbolestné práce. Nejenže protáhne páteř a klouby, ale částečně Vám i zvýší tep a tím i lepší cirkulaci krve a tím zlepší Vaši pozornost.

Pokud máte jakékoli dotazy k přiloženým videím, neváhejte nás kontaktovat a my nebo kolegové terapeuti se Vám rádi ozveme.

Jak hodnotíte tento příspěvek?

Klikněte na hvězdičky a ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hodnotilo: 3Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Okomentujte příspěvekNejlépe hodnocené příspěvky

Nejnovější komentáře k příspěvkům

UVÍZLI JSME V SÍTÍCH :-)

#havajske #pokebowl Dobrou chuť! 👍🏼❤️ #muzemedoporucit
#havajske #pokebowl Dobrou chuť! 👍🏼❤️ #muzemedoporucit
před 2 měsíce
View on Instagram |
1/4
Ne každý záměr se úplně vydaří. ☹️☹️☹️
Ne každý záměr se úplně vydaří. ☹️☹️☹️
před 3 měsíce
View on Instagram |
2/4
Zdá se, že jsou tam už na něj připravení. 👍🏼😀
Zdá se, že jsou tam už na něj připravení. 👍🏼😀
před 8 měsíců
View on Instagram |
3/4
Pecka! Děkujeme a gratulujeme! 👍🏼😀 Nakonec jsme to #SPOLU dokázali! #TaktoANO
Pecka! Děkujeme a gratulujeme! 👍🏼😀 Nakonec jsme to #SPOLU dokázali! #TaktoANO
před 9 měsíců
View on Instagram |
4/4

To, co se dnes zdá být jako tragédie nebo ztráta, se zítra jeví úplně jinak. Většinou zjistíme, že je to nový začátek nebo minimálně příležitost. Jde o to, dát sám(a) sobě šanci.
— Pavel Pulkráb

Copyright 2021 Fine50 © All Rights Reserved