3. ZDRAVÝ HOME OFFICE: Tip na rychlé protažení

Poslední sérii doporučení rad a tipů od tvůrců Evoluční terapie uzavíráme návodem, jak rychle ulevit pohybovému aparátu. Součástí zdravých zad jsou cviky na protažení, mobilizaci a stabilizaci těla. V kombinaci s pravidelnou přípravou předejdete bolestným stavům. Mobilizace nebo-li kruhy či komíhání ve velkých kloubních řetězcích nám napomáhají díky “synoviální tekutině” ke správnému mazivu našich kloubů, vazů a  šlach. Hlubokou stabilizací se aktivují posturální svaly, které zabezpečují opěrnou funkci kosterního systému. Uvolňovacími a protahovacími cviky lze dosáhnout úlevy přetížených svalů způsobené “home officem” a sedavou prací v zaměstnání. 

Cvičení pomáhá nejen pro úlevu od vzniklých problémů, ale také vyplavuje hormon štěstí “endorfin”. S určitou rutinou dosáhnete velkých změn a budete se cítit po pracovním zápřahu stále plni energie, kterou budete moci využít ve vašich volnočasových aktivitách. 

Čtěte také další články této minisérie:Jak si uspořádat domácí pracoviště a Jak správně nastavit pracovní židli

Vaši členové z Evoluční terapie

Jak hodnotíte tento příspěvek?

Klikněte na hvězdičky a ohodnoťte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hodnotilo: 1

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Okomentujte příspěvekProfilový obrázek

ZDRAVÝ HOME OFFICE: Tip na rychlé protažení - Evoluční terapie

Před 11 měsíci

[…] si stoupněte, protáhněte se a doplňte pitný režim douškem vody. Ve spolupráci s kolegy z fine50.cz jsem vytvořili instruktážní video, ve kterém si ukážeme několik cviků, které Vám […]

Nejlépe hodnocené příspěvky

Nejnovější komentáře

UVÍZLI JSME V SÍTÍCH :-)To, co se dnes zdá být jako tragédie nebo ztráta, se zítra jeví úplně jinak. Většinou zjistíme, že je to nový začátek nebo minimálně šance. Jde o to, dát sám(a) sobě šanci.
— Pavel Pulkráb

Copyright 2021 Fine50 © All Rights Reserved